SoundCoreHero

Multiplayer i serwer audio

SoundCoreHero to profesjonalny serwer dźwięku dla wielostrefowych obiektów, jak muzea, galerie handlowe, parki rozrywki, kluby czy restauracje. SoundCoreHero cechuje elastyczność i stabilna praca. Umów konsultację się, aby poznać szczegóły.

SoundCoreHero - Wielostrefowy player audio, dźwięku, serwer audio

Licencje
SoundCoreHero

Licencje, dostosowane do warunków i potrzeb

Różne warianty licencji mogą wspierać zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa, dostarczając dedykowane rozwiązania, dostosowane do specyficznych wymagań i budżetów Klientów.

Niezależne strefy audio

Niezależne strefy dźwięku pozwalają na jednoczesne odtwarzanie różnych utworów audio w odrębnych obszarach, co umożliwia spersonalizowaną i zindywidualizowaną obsługę dźwięku w różnych przestrzeniach.

Profesjonalny protokół Dante

SoundCoreHero wspiera protokół Danete, zapewniający wysoką niezawodnością oraz efektywnością pracę, umożliwiając szybką i stabilną wymianę informacji między urządzeniami.

Aktualizacje oprogramowania

Regularne aktualizacje SoundCoreHero, pozwalają abyś był zawsze o krok przed nowymi standardami audio.

Duża pojemność dyskowa

SoundCoreHero to elastycna platforma, skalowana wg. potrzeb Klienta. Pozwala to, na przechowywanie dużej biblioteki muzycznej bez konieczności korzystania z zewnętrznych urządzeń przenośnych.

Elastyczne licencje

Różne warianty licencji mogą wspierać zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa, dostarczając dedykowane rozwiązania, dostosowane do specyficznych wymagań i budżetów Klientów.

Możliwość rozbudowy

SoundCoreHero to elastyczna platforma audio, pozwalająca na łatwą rozbudowę, aby dostosować się do zmieniających się potrzeb obiektu.

Pomoc i wsparcie

Oferujemy kompleksowe wsparcie, aby Twoje doświadczenia z naszym wielostrefowym odtwarzaczem i serwerem audio były nie tylko doskonałe, ale także bezproblemowe.

Wszechstronne zastosowania

SoundCoreHero to profesjonalny serwer dźwięku dla wielostrefowych obiektów, jak muzea, galerie handlowe, parki rozrywki, kluby czy restauracje.

Możliwość rozbudowy

SoundCoreHero to elastyczna łatwa do rozbudowy platforma, aby dostosować się do zmieniających się potrzeb Twojego obiektu.

Harmonogramy playera

Możliwość programowania harmonogramu odtwarzania dźwięku dla poszczególnych stref, co pozwala dostosować atmosferę dźwiękową w różnych momentach dnia.

Inteligentne zarządzanie energią

SoundCoreHero pozwala zarządzać urządzeniami optymalizując koszty, dbając o zrównoważony profil energetyczny obiektu.

Zdalne sterowanie

SoundCoreHero umożliwia zdalne sterowanie za pomocą dedykowanego interfejsu, co pozwala obsługiwać urządzenie z dowolnego miejsca na świecie.

Opinie i rekomendacje

Paweł Cebula

Dyrektor zarządzający
Śląskiego Wesołego Miasteczka

Mając na głowie zarządzanie tematycznym parkiem rozrywki, masz również gdzieś z jej tyłu, że musisz dołożyć starań o taki aspekt wrażenia gościa parku jak tematyczna muzyka dostosowana do strefy. Do nie dawna ten aspekt spędzał mi sen z powiek, gdyż system jakim operował park był toporny i praktycznie nie nadawał się dynamicznego i efektywnego wykorzystania potencjału systemu nagłośnienia. Podjęcie decyzji zakupu SoundCoreHero było jedną z najlepszych decyzji tego sezonu. Szybkość implementacji, łatwość obsługi i profesjonalne wsparcie w trakcie wdrożenia i po jego. Interfejs przejrzysty, szybki do nauki i pozwalający na budowę bardzo skomplikowanych harmonogramów. Jest to krok w kierunku automatyzacji w parkach rozrywki. Najbardziej cieszy, że projekt jest ciągle rozwijany, a nowe funkcjonalności zdecydowanie podnoszą jego wartość i efektywność korzystania. Zdecydowanie i bez wahania mogę polecić ten produkt.

SoundCoreHero rewolucjonizuje zarządzanie dźwiękiem w parkach rozrywki, dostarczając unikalne funkcje, które pomagają w zarządzaniu ruchem, wspomagają sprzedaż i intensyfikują wrażenia odwiedzających. Gorąco polecam innowacyjną technologię wszystkim, którzy za priorytet stawiają na doskonałą jakość dźwięku w swoim obiekcie.

Krystian Borkowski

Emotions Group